Cezary Jaszkowski

PSYCHOTERAPEUTA, COACH – terapia indywidualna, par i małżeństw, szkolenia, psychotherapy in English

ZAPISZ SIĘ

Jestem psychoterapeutą i coachem pracującym w podejściu Gestalt. Ukończyłem Instytut Terapii Gestalt w Krakowie. Wspieram klientów w dążeniu do pełniejszego i szczęśliwszego życia, w odkrywaniu swojego autentycznego sposobu bycia i ekspresji siebie oraz tworzenia satysfakcjonujących relacji. Łączę wiedzę terapeutyczną z doświadczeniem pracy w środowisku korporacyjnym.

W latach 2014-2015 odbyłem staże kliniczne w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na ul. Sobieskiego 9 na oddziale zapobiegania Nawrotom I Kliniki Psychiatrycznej (F10) oraz na oddziale Diagnostyczno-Terapeutycznym (F6), III Kliniki Psychiatrycznej. Swoje doświadczenie poszerzam biorąc udział w treningach terapeutycznych i warsztatach rozwojowych. Ukończyłem także międzynarodowy program „Gestalt w organizacjach”, dla konsultantów i coachów pracujących z organizacjami.

Pracuje z osobami, które napotykają trudności w relacjach. Cierpią z powodu samotności, doświadczają lęku, wstydu, poczucia winy czy pustki. Doświadczają wypalenia, ciągłego stresu, napięcia. Są w trudnej sytuacji życiowej, przechodzą kryzys lub żałobę.